Тағам өнімдерінің технологиясы және қауіпсіздігі кафедрасында қонақ дәріс өткізілді.

Бүгін 2023 жылғы 4 желтоқсанда ҚазҰАЗУ-нің "Тағам өнімдерінің технологиясы және қауіпсіздігі" кафедрасында "Азық-түлік өнімдерінің технологиясы", "Қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы" білім беру бағдарламаларының студенттері үшін техника ғылымдарының кандидаты Кененбай Гүлмира Серікқызы "Ет өндірісінің қалдықтарын қайта өңдеу технологиялары" тақырыбында қонақ дәрісін өткізді.Қонақ дәрісі аясында мал сою кезінде қалған шикізатты қайта өңдеу технологиялары, сондай-ақ бірінші санаттағы қосалқы өнімдерден ет өнімдерін өндіру технологиясы бойынша көптеген ақпараттар берілді. Табысты адамдар әрқашан басқаларға шабыт беру және көмектесу мүмкіндігін іздеп отырады. Өз білімімізбен, тәжірибемізбен бөлісе отырып, біз оларды көбейтіп қана қоймай, жетілдіріп, әрі қарай дами түсеміз.