ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ЖАЗҒЫ МЕКТЕП - 2024

Құрметті жас ғалымдар!

Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті 2024 халықаралық жазғы мектебін өткізу туралы хабарлайды.

Алдағы Халықаралық Жазғы мектептің негізгі мақсаты-2024-қазақстандық және шетелдік студенттерге, жас ғалымдарға, бизнес мамандары мен оқытушыларға бірге жиналып, білімдерін кеңейту үшін платформа ұсыну.
Іс-шара тыңдаушыларға осы саладағы ғалымдармен, бизнесмендермен, сарапшылармен мазмұнды пікірталастарға белсенді қатысуға мүмкіндік беретін бірқатар интерактивті дәрістер, семинарлар мен презентацияларды қамтиды.
Алдағы іс-шараға қатыса отырып, тыңдаушылар агро технологиялардағы ең соңғы жетістіктер мен ғылыми зерттеулердің озық әдістерін терең түсінуді қамтамасыз ететін халықаралық тәжірибені жан-жақты және терең зерттеуге сене алады.

Халықаралық жазғы мектеп-жыл сайын өткізілетін ең қарқынды және ірі жобалардың бірі. Негізгі мақсат АӨК дамыту саласындағы жаңа білім мен инновациялық технологияларды беру, сондай-ақ қазақстандық білім мен ғылымды халықаралық кеңістікке интеграциялау болып табылады. Жас қатысушылар қосымша білім алып қана қоймай, көптеген достар мен таныстар алады, басқалармен тәжірибе алмасады және басқа университеттер туралы көптеген ақпарат алады.

Екіжақты қарым – қатынастарды дамыта отырып, алмасу мен ынтымақтастықты жүзеге асыра отырып, әртүрлі елдердің университеттері стратегиялық әріптестер ретінде қазіргі заманғы зерттеу университетінің негізгі міндетін-жас ұрпақ үшін әртүрлі білім беру мүмкіндіктерін қамтамасыз ету арқылы ғылым, білім және жоғары технологиялық өнеркәсіп үшін әлемдік деңгейдегі кадрларды даярлауды шешеді.

Бағдарламаға сәйкес білім алушылардың қатысуымен өтетін халықаралық жазғы мектеп 2024 жылдың 3 маусымынан 15 маусымына дейін екі апта бойы жалғасады. 10 мектептің бағдарламасына студенттердің кәсіби және тұлғааралық құзыреттіліктерін қалыптастыруға мүмкіндік беретін дәрістер, мастер/тренинг-сыныптар мен дөңгелек үстелдер енгізілген. Айта кету керек, жазғы мектеп оқытушыларының командасы ең жоғары деңгейдегі кәсіпқойлардан – жетекші ғалымдардан, салалық ҒЗИ мен өндіріс өкілдерінен құрылған.

Мектептердің атауы:

ТОПЫРАҚТАНУ, АГРОХИМИЯ ЖӘНЕ ЭКОЛОГИЯ

ӨСІМДІК ШАРУАШЫЛЫҒЫ ӨНІМДЕРІН ӨНДІРУДІ БАСҚАРУ

АУЫЛ ШАРУАШЫЛЫҒЫН ҒЫЛЫМИ-ТЕХНИКАЛЫҚ ҚАМТАМАСЫЗ ЕТУ: ШЕШІМНІҢ ОЛҚЫЛЫҚТАРЫ

ОРМАН ЖӘНЕ ЖЕР РЕСУРСТАРЫН ТҰРАҚТЫ БАСҚАРУ

СУДЫ ТҰРАҚТЫ БАСҚАРУ

МАЛ ШАРУАШЫЛЫҒЫ ӨНІМДЕРІН ӨНДІРУ ТЕХНОЛОГИЯСЫ

БИОТЕХНОЛОГИЯ ЖӘНЕ ТАМАҚ ҚАУІПСІЗДІГІ

БИОЛОГИЯЛЫҚ ҚАУІПСІЗДІКТЕГІ ВЕТЕРИНАРИЯ

КЛИНИКАЛЫҚ ВЕТЕРИНАРИЯ

АГРОБИЗНЕСТІ ЖАҢҒЫРТУ, ТРАНСФОРМАЦИЯЛАУ ЖӘНЕ ОНЫҢ ЗАҢНАМАЛЫҚ НЕГІЗДЕРІ

Тіркелу үшін мына сілтеме бойынша өтуге болады: https://forms.gle/zM2TvHERci838hhC7