ХАБАРЛАНДЫРУ

Профессор ғылыми атағын алуға үміткер

07/11/2023

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрінің 31 наурыз 2011 жылы № 128 бұйрығымен бекітілген Ғылыми атақтар (қауымдастырылған профессор (доцент), профессор) беру ережесіне сәйкес, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрінің 15 маусым 2015 жылы № 380 бұйрығындағы өзгертулер мен толықтыруларды ескере отырып, Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университетінің Ғылыми кеңесі биология ғылымдарының кандидаты, «Акушерлік, хирургия және өсіп өну биотехнологиясы» кафедрасының профессоры Усенбеков Есенгали Сериковичтің  «Биология ғылымдары» 10500, (Генетика және тұқымқуалаушылық, 10508 )       мамандығы бойынша профессор ғылыми атағын алу үшін дайындалған анықтамасы мен ғылыми еңбектер тізімін орналастырды.

Қосымша:

1. Ғылыми еңбектер тізімі.

2. Ғылыми еңбектер тізімі

3. «Биология ғылымдары» 10500 (Генетика және тұқымқуалаушылық, 10508) мамандығы бойынша профессор атағын алуға үміткер жайлы анықтама.