«Тау еліндегі» тағылымнама «Bersekutu Bertambah Mutu. Бірлік – бұл күш» - Қазақ Ұлттық Аграрлық Зерттеу Университеті

Новость #1903 Статистика

«Тау еліндегі» тағылымнама «Bersekutu Bertambah Mutu. Бірлік – бұл күш»

Халықаралық ынтымақтастық, тәжірибе алмасу және докторанттардың ғылыми зерттеулердің компонентың орындау аясында тағылымдамаға. Әлемнің жетекші ғылыми-зерттеу университетінде (QS WUR) Путра Малайзия университетінде (UPM) Ауылшаруашылық факультеті, жерге орналастыру кафедрасында 2020 жылдың 20 қаңтары мен 9 ақпан аралығында 8D08102 - «Топырақ және агрохимия» мамандығының 2-курс докторанты Әлімханов Ербол докторлық диссертациясының тақырыбы «Оңтүстік-шығыс Қазақстан жағдайында тыңайтқыштар жүйесіне байланысты қартоптың шетелдік селекциясымен бейімделу өнімділігі» бойынша ғылыми зерттеу жұмыстарын PhD, профессор Roslan Bin Ismail жетекшілігімен орындады.

«Топырақтану және агрохимия»
кафедрасының профессоры