Мектеп ұжымына «Алғыс хат» - Қазақ Ұлттық Аграрлық Зерттеу Университеті

Мектеп ұжымына «Алғыс хат»

«Механика және ауыл шаруашылық техникасын құрылымдау» кафедрасының ұйымдастыруымен «AutoCAD компьютерлік графика бағдарламасы» бойынша факультет аралық пәндік олимпиада өткізілді.

photo   photo

Пәндік олимпиада да бірнеше  мамандықтан 55 студент белсене қатынасып, жүлделі орынға алты жеңімпаз лайық деп танылды. Жеңімпаздарды факультет атынан  дипломмен марапаттап. Сонымен бірге бітірген мектеп ұжымы мен директорының атына университеттен алғыс хат жіберілді.

photo
Хатпен бірге кәсіби бағдар жұмысын жүргізу үшін студенттер қолына университет туралы ақпарат берілді.

Авторлары: ІТ–технологиялар автоматтандыру және агроөнеркәсіптік кешенін механизациялау факультетінің деканы Абдильдин Нұрлан Кеңесбекұлы.
«Механика және ауыл шаруашылық техникасын құрылымдау» кафедрасының оқытушылары  Ибишев Өмірбай Шәрібекұлы., Төлбаев Әбдікерім Әбеуұлы