Құттықтаймыз! Құттықтаймыз! Құттықтаймыз! - Қазақ Ұлттық Аграрлық Зерттеу Университеті

Құттықтаймыз! Құттықтаймыз! Құттықтаймыз!

ІТ-технологилар, автоматтандыру және агроөнеркәсіптік кешенді механизациялау факультетінде факультетінде студенттік ортада тәрбие жұмысын жүргізу кезінде студенттердің 2021 жылғы 10 қаңтарда өткен VII-ші сайланған Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттарының кезекті сайлауында азаматтық белсенділік танытуына ерекше көңіл бөлінді.

Нәтижесінде біздің студенттер сайлауда ерекше белсенділік танытты. Белсенді студенттерімізаКарибаев Нұрболат, Арғынғалиев Нарлан Елбасымыз, Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың Алғыс хатына ие болды.

Біз студенттерімізді көрсеткен осынау азаматтық белсенділіктері үшін құттықтаймыз! Студенттерімізге алға қойған мақсаттарына жетулерін, жоғары білікті маман болу жолында табыстан табысқа жете берулерін және өз елінің патриоты болып қалыптасуларын тілейміз!

Орындаушылар: «IT-технологиялар, автоматтандыру және агроөнеркәсіптік кешенін механизациялау» факультетінің деканы Абдильдин Нұрлан Кеңесбекұлы., тәрбие-ісі жөніндегі декан орынбасары Даулетова Ж.И.