Халықаралық конкурстың жеңімпазы! - Қазақ Ұлттық Аграрлық Зерттеу Университеті

Халықаралық конкурстың жеңімпазы!

Жоғары және орта оқу орындарының оқытушылары, ғылыми-зерттеу мекемелерінің ғылыми қызметкерлері арасында. Ғылыми ынтымақтастық " Халықаралық зерттеу орталығы» 2017/2018 ж. шығарылған оқу-әдістемелік, оқу және ғылыми әдебиеттер "АЛТЫН КОРИФЕЙ"» VII Халықаралық конкурсын өткізді.
12 номинация шеңберінде оқулықтар, оқу және оқу-әдістемелік құралдар, монографиялар түрінде шығарылған оқу-әдістемелік, оқу және ғылыми әзірлемелер конкурсқа қабылданды:
"Биологиялық ғылымдар және жер туралы ғылымдар" номинациясы бойынша бірінші орын профессор Самбетбаев Әділхан Әбуұлына «Қазақстанның оңтүстігі мен оңтүстік-шығысында өсірілетін қойлардын қой терісінің тауарлық-технологиялық қасиеттерін қалыптастыру» монографиясы үшін берілді.

Касымбекова М.Ж. к. с-х. н.,  ассистент кафедры ТППЖ