Достық әлемі! - Қазақ Ұлттық Аграрлық Зерттеу Университеті

Достық әлемі!

Халықаралық Қысқы мектеп-2019 аяқталуы қарсаңында «Орман, жер ресурстары және фитосанитария» факультетінің №10 «Ақ қaйың» студенттер үйінде қысқы мектепке қатысушы қонақтары мен белсенді студенттердің кездесуі өтті.
Қонақтар өздерінің университеттері туралы, олардың студенттік өмірі туралы ақпарат берді.
Халықаралық қысқы мектеп-2019 қатысушылары өзара қарым-қатынас жасаудың қаншалықты маңызды екенін түсінді. Табысқа жету және болашақты қалыптастыру үшін міндетті түрде әртүрлі, бірақбір мақсатқа ұмтылатын адамдар тобында жұмыс істеу керек, және 2019 жылғы Халықаралық қысқы мектеп - бұл халықтардың бірігуінің ең жақсы мысалы.
Қонақтар мектептің арқасында жаңа білім алды, тәжірибелік дағдыларға ие болды, инновациялық технологиялар мен ғылыми зерттеулер жүргізу әдістерін меңгерді.
Студенттер озық кәсіпорындарда практикалық сабақтарға барды: Қазақ орман шаруашылық кәсіпорны Қазлспроект, Республикалық ормандарды іріктеу орталығы, Іле-Алатау мемлекеттік ұлттық паркі, Өсімдік ботаникасы және өсімдік фитоотранспорттық институты (Ботаникалық бақ), Ж.Жиембаев атындағы Қазақ өсімдіктерді қорғау және карантин ғылыми-зерттеу институты, Мемлекеттік аграрлық және фотодеодезиялық зерттеулер институты (GISHAGI) және басқалар.

Осы уақыт аралығында қызықты да әртүрлі мәдени-танымдық бағдарламалар болды: Республикалық орталық мемлекеттік мұражайында, Н.Назарбаев атындағы «Рухани Загиру» орталығында, Медеу шатқалында, Шымбұлақта, Көк Төбеге және қызықты хоккей финалының көрермендері Халық аренасында болдық.
Қаладағы ойын-сауық орталықтарына  қызығушылық танытып барлық қонақтармен бірге аралап шықтық.

Қонақтарды: Абаева К.Т. «Орман, жер ресурстары және фитосанитария» факультетінің деканы, декан орынбасарлары М.В. Шабалина және Омарова Ш.Ж., кафедра меңгерушілері: Мамбетов Б.Т., Хидиров К.Р., оқытушылар: Борисова Ю.С. Джуламанов Т.Д., эдвайзеры-кураторлар: Жұбанышова А.Т., студенттік декан: Шарипова Гүлназ, Кабиев Абулхайыран шығарып салдық.