«Біз-Тәуелсіз елдің ертеңі!» атты апталық өткізіледі - Қазақ Ұлттық Аграрлық Зерттеу Университеті

«Біз-Тәуелсіз елдің ертеңі!» атты апталық өткізіледі

18-23 қазан аралығында  Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университетінде Тәрбие жұмысы жөніндегі департаментінің ұйымдастыруымен 1-2 курс студенттері арасында «Біз-Тәуелсіз елдің ертеңі!» атты апталық өткізіледі. Егемендіктің 30 жылдығы қарсаңында ұйымдастырылып жатқан апталық 8 кезеңге бөлінген іс-шаралардан тұрады. Атап айтқанда:
  1. «Тәуелсіздік – ел бақыты!» тақырыбында  іс-шаралар шоғыры (тарихи-танымдық кештер, куратор сағаттары, кездесулер және т.б.).
  2.  «Н.Назарбаев білім және ғылым орталығы», «Таза планета», «Рухани жаңғыру» орталықтарына экскурсия ұйымдастыру.
  3. «Заманауи Қазақстан. Елбасының көшбасшылық сағаттары» тақырыбында куратор сағаттары.
  4. «Құқықтық мемлекет. Сенің құқығың мен міндеттерің» тақырыбында Медеу ауданының құқық қорғау органдары өкілдерімен кездесу.
  5.  «Зайырлы мемлекет және дін» – Алматы қаласы Дін істері басқармасы өкілдерінің қатысуымен діни экстремизм мен терроризмнің алдын-алу бойынша ақпараттық-түсіндіру жұмыстары.
  6. «Отбасы-мемлекеттің іргетасы», «Қыз бала тәрбиесі-ұлт тәрбиесі», «Отбасы құндылықтары және қазіргі жастар»  тақырыптарында студенттік үйлерде тұратын білім алушылармен әңгімелесулер.
  7. «SWEET OCTOBER» - 1-2 курс білім алушылары арасындағы шығармашылық байқау.
  8. Апталық қорытындысы. Жеңімпаздарды марапаттау.
Апталық мақсаты – студенттер бойында Тәуелсіздік құндылықтарын дәріптеумен қатар, студенттердің бос уақытын тиімді ұйымдастыру, дарынды студенттерге  қолдау көрсету.