Бір отбасы ... - Қазақ Ұлттық Аграрлық Зерттеу Университеті

Бір отбасы ...

29 сәуір күні Агробиология факультетінде Қазақстан халқы бірлігі күніне арналған іс-шара өткізілді. Іс-шараға қазақ және орыс тілдер кафедрасының оқытушылары жауапты болды ( қаум.профессор Н.С. Савиц, аға оқытушы Нұрқасымова А.К., аға оқытушы Исмаилова Ш.А., аға оқытушы Ускенбаева К.А.) Іс-шараға барлық факультеттердің студенттері қатысты. Олар көрермендерге Қазақстан халықтарының мәдениеттерінің байлығын көрсететін қызықты музыкалық нөмірлерді ұсынды, Отан тақырыбында өлең оқыды.

Зу-107 тобының студенті Кожаханова Найлидің орындауында «Туған жер» әні шырқалды. «Лезгинка» биін ОЗ-105 тобының студенті Қабдилхайатов Дәулет орындады. Қырғыз тіліндегі өлеңді ОЗ-105 тобының студенті Нұрлыбекқызы Меруерт оқыды. ТППЖ-101 тобының студенті Қайырденов Бекзат Махамбеттің термесін шебер орындап шықты. Өзбек би ырғағын ЛР-101 тобының студенті Күлчимбаева Айжан көрсетті.

Қазақ және орыс тілдері кафедрасының меңгерушісі Наталья Евгеньевна Савчиц  орыс халқы дәстүрі Пасха туралы әңгімеледі.
Іс-шараға қатысқан барлық студенттер «Менің Отаным» әнін орындады және орыс ұлтының  тағамдарынан дәм татты.

Қауымдастырылған профессор Савчиц Н.Е.,
аға оқытушы Нуркасымова А.К.,
аға оқытушы Исмаилова Ш.А.,
аға оқытушы Оскенбаева Б.А.