Алатаудай 60- жас - Қазақ Ұлттық Аграрлық Зерттеу Университеті

Новость #1974 Статистика

Алатаудай 60- жас

02.03.2020ж «Агробиология» факультеті «Топырақтану және агрохимия» кафедрасында профессор Балғабаев Әлімбай Мәдібекұлының 60 жасқа толу мерей тойына орай профессор оқытушылар мен студенттер арасында «Алатаудай 60 - жас» атты мерекелік іс-шара  өткізілді.

Мерекелік кешке  «Агробиология» факультетінің деканы Абилдаев Е.С., кафедра меңгерушілері: Рыспеков Т.Р., Кененбаев С.Б., Айтбаев Т.Е., Хидиров К., Жоламанов Қ.К., профессор оқытушылар: Елешев Р.Р., Умбетов А.Қ., Қалдыбаев С.Қ., Атакулов Т.А., Нургасенов  Т.Н. қатысты.

Мерекелік іс-шарада Балғабаев Әлімбай Мәдібекұлының өмір жолымен студеттерге таныстырылды, соңынан студенттер өз өнерлерін көрсетіп мерей той иесіне өлең жолдарын оқып, би билеп, ән салып кештің көркін қыздырды.

Топырақтану және агрохимия кафедрасы