1 - Мамыр Достық мерекесі - Қазақ Ұлттық Аграрлық Зерттеу Университеті

1 - Мамыр Достық мерекесі

Қазақстан халқының бірлігі күні мерекесі бүгінгі таңда бейбіт өмір мен ынтымаққа тұрмыс кешіп отырған ел тұрғындары үшін ыстық ықылас пен достық ниеттің дәстүрі, асыға күтер мейрамы. Бұл күн - әрбір қазақстандық үшін Отанға деген сүйіспеншілік пен патриоттық сезімнің, азаматтық борыш пен жалпы ұлттық келісімнің мерекесі.

photo
Бұл күнді «Технология және биоресурстар» факультетінің студенттері мен тоб кураторы Молдахметова Г.А.  қараусыз қалдырмады.  Бұл мереке- достық, өзара түсіністік пен келісім мерекесі, 150-ден астам ұлттың және  ұлыстың өкілдеріне  елдегі бейбіт өмір үшін аса қажет.
Еліміздің басты қорғаушы күші – қоғамдық келісім мен этносаралық үйлесімді – сақтау Қазақ елінің алдында тұрған басты міндет.